SSS
30 Haziran 2022

Muayenelerden fark ücreti alıyor musunuz?

Resmi güvencesi olan hastalarımızdan (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı, Devlet Memurları ve Belediye Çalışanları) muayene fark ücreti alınmamaktadır.

Öneri ve şikayetlerimizi hastanenizde kime bildirmeliyiz?

Her türlü öneri ve şikâyetlerinizi 'Hasta Hakları' birimimize sözlü veya yazılı olarak iletebilirsiniz. WEB sitemizde dilek ve önerileriniz linkinden ve hastanemizin belirli alanlarında bulunan hasta görüş ve öneri kutuları aracılığı ile görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm öneri ve şikâyetler Hasta/Hasta Yakını Görüş ve Önerilerini Değerlendirme Ekibimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Hastanenizde muayene olmak istiyorum? Neler yapmalıyım ?

Hastanemizde muayene olmak isteyen hastalarımız geldikleri zaman işlemlerine başlayabilecekleri gibi muayene olmak istedikleri bölüme önceden randevu alarak da hizmetlerimizden faydalanabilirler.

Önceden randevu alma sistemi sizlerin bekletilmemesi ve işlemlerinizin hızlı bir şekilde ilerlemesi açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Randevulu hastalarımız, randevu saatinden önce T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanları yardımıyla işlemlerini tamamlayabilirler. Randevu almak için 182 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz yada hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz.

Laboratuar sonuçlarını web sitenizden görüntüliyebilirmiyim ?

Evet, web sitemiz üzerinden laboratuar sonuçlarını online olarak görüntüliyebilirsiniz.

Öneri ve şikâyetlerimizi hastanenizde kime bildirmeliyiz?

Her türlü öneri ve şikâyetlerinizi 'Hasta Hakları' birimimize sözlü veya yazılı olarak iletebilirsiniz. WEB sitemizde dilek ve önerileriniz linkinden ve hastanemizin belirli alanlarında bulunan hasta görüş ve öneri kutuları aracılığı ile görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm öneri ve şikâyetler Hasta/Hasta Yakını Görüş ve Önerilerini Değerlendirme Ekibimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Poliklinik çalışma saatleriniz nedir?

Sabah: 08:00- 12:00
Öğle:    13:00 - 17:00

Hastanemizde Acil Servis Hizmetleri

    
Hastanemizde 7 gün 24 saat 18 yaş üstü hastalarımıza Kardiyoloji, Kalp Damar hastalıkları veKalp Damar Cerrahisi için damar yaralanmaları, kalp yaralanmaları, damar tıkanıklıkları, koroner arter hastalığı saptanmış ve acil cerrahi gerektiren hastaların tedavileri için acil hizmeti verilmektedir.
     
Acil ünitesine başvuran hastalarımıza ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra kan tahlillerinin sonucuna bağlı olarak eve gönderilmekte, bir kısmı acil müşahede, yoğun bakım veya yataklı servislerimize yatırılarak tedavi edilmektedir. Acil servisimizde hastaların ilk değerlendirme ve müdahalelerinin yapıldığı 6 sedyesi bulunan muayene alanı ve yatışı yapılan hastaların takip ve tedavilerinin yapılabildiği toplam 17 yataktan oluşan müşahede odası bulunmaktadır. Mesai saatlerinde iki uzman doktor, iki asistan doktor, altı hemşire, mesai dışında ise iki uzman doktor, üç asistan doktor ve beş hemşireden oluşan ekibimiz, her türlü acil kardiyoloji hastalıkları sorununa anında müdahale ederek tedavi hizmeti sunmaktadır. Bu alanlarda hastaların yaşamsal bulgularının her an takibini sağlayan monitör sistemleri, hastane HBYS sistemine entegre EKG cihazları, röntgen cihazı, tomografi ve erken tanıyı kolaylaştıran bir adet ekokardiyografi cihazı kullanılmaktadır. Kalp krizi geçirdiği saptanan hastalarımızın daralan veya tıkanan koroner damarlarının tedavisine yönelik balon ve stent işlemleri, gerekirse acil By-Pass operasyonu yapılabilmektedir. Acil servisimize başvuran hastalarımızın tanı aldıktan sonra en hızlı şekilde ön tedavileri yapılıp koroner anjiyografi ünitesine transferi sağlanmaktadır. 

Anlaşmalı Kurumlar

1

ZİRAAT BANKASI ( EMEKLİ VE ÇALIŞAN)

2

HALK BANKASI  ( EMEKLİ VE ÇALIŞAN)

3

VAKIFLAR  BANKASI  ( EMEKLİ VE ÇALIŞAN)

4

AK BANK  ( EMEKLİ VE ÇALIŞAN)

5

YAPI KREDİ BANKASI  ( EMEKLİ VE ÇALIŞAN)

6

ŞEKERBANK ( EMEKLİ VE ÇALIŞAN)

7

İŞ BANKASI ( EMEKLİ VE ÇALIŞAN)

8

GARANTİ BANKASI ( EMEKLİ VE ÇALIŞAN)

9

TÜRKİYE SİNAİ KALKINMA BANKASI  ( EMEKLİ VE ÇALIŞAN)

10

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ

11

İSTANBUL TİCARET ODASI