Koşuyolu Anadolu Kaplanı
07 Ocak 2020

Öz Büro İş Sendikası tarafından düzenlenen İstanbul Anadolu Yakası hastaneler arası futbol turnuvasında Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastaneleri arasında final karşılaşması gerçekleşti.16 takım arasında gerçekleşen Turnuvanın 06 Ocak tarihindeki final karşılaşması İdealtepe Aydınoğlu Hali Saha Tesislerinde oynandı. Sportmen bir ruhla centilmence oynanan final mücadelesine ilgi büyüktü. Karşılaşmaya seyirci üstünlüğü ile damga vuran Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi sergilediği performansla da 4-2 rakibini mağlup etti.

Karşılaşma sonrası düzenlenen kupa töreninde konuşmalarını gerçekleştiren Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Kaan KIRALİ’nin sözü sık sık tezahüratlarla kesildi. Konuşması kapsamında “ Biz Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile kardeş hastaneyiz. Bu nedenle onların başarısı bizlerinde başarısıdır, bizim başarımız onların başarısıdır.” sözlerini ifade ederek Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımının ikincilik madalyasını takdim etti.

Hem ülkesinde hem de bölgesinde kalp sağlığı başta olmak üzere referans gösterilen ve tercih edilen eğitim, öğretim ve sağlık hizmetleri sunumuyla lider hastane olma vizyonuna sahip Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Turnuvanın birincisi olmaya hak kazandı. Birincilik kupasını evine götüren Koşuyolu Ailesi şampiyonluğunu zafer şarkıları ile kutladı. 


Video-1
Video-2
Video-3
Video-4
Video-5