"1.Koşuyolu Ailesi Futbol Turnuvası"nda Kupa Sahiplerini Buldu
24 Temmuz 2018

1. Koşuyolu Ailesi Futbol Turnuvası Kupa Töreni

Sağlık çalışanları arasındaki birlik ve beraberlik duygularının güçlendirilmesi, yorucu iş hayatındaki stresten uzaklaştırılmaları ve sporun teşvik edilmesi amacıyla “1.Koşuyolu Ailesi Futbol Turnuvası” düzenlendi. Etkinlikteki futbol heyecanı 3 hafta boyunca Cevizli Halısaha Spor Tesisinde Pazartesi ve Cuma günleri gerçekleştirildi. Koşuyolu Ailesinin oluşturduğu 12 takımın forma giydiği turnuvada, final mücadelesiyle şampiyon belirlenirken İstanbul İli 1. Bölge Kamu Hastaneleri Başkanlığına bağlı Hastane Müdürleri ile İstanbul İli 2. Bölge Kamu Hastaneleri Başkanlığına bağlı Hastane Müdürleri arasında gösteri maçı düzenlendi.

1. Koşuyolu Ailesi Futbol Turnuvası Etkinliği’ne İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal MEMİŞOĞLU, 1. Bölge Kamu Hastaneleri Başkanı Öğretim Üyesi Dr. Ersin ŞİMŞEK, 1. Bölge Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Kürşat TİGEN ve İlyas ÇELEBİ, 2. Bölge Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcıları Dr. Yaşar SERTBAŞ ve Erdoğan KARABAYIR, 6. Bölge Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı Muharrem YAHŞİ, Kartal İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bekir Necaeti ŞİMŞEK, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet ERİKCİ, Sağlık-Sen İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı Cesur ÖZTÜRK, Maltepe İlçe Spor Müdürü Serkan SAĞBİLİ, Kartal İSKİ Şube Müdürü Kıvanç ÇİFTÇİ, birçok sağlık yöneticisi ve sağlık çalışanı katılım gösterdi.

1. Koşuyolu Ailesi Futbol Turnuvası Etkinliği final karşılaşması ve kupa töreni kapsamında konuşmalarını gerçekleştiren Prof. Dr. Kemal MEMİŞOĞLU, Koşuyolu Ailesinin oluşturduğu sosyal organizasyonda emeği geçenleri tebrik ederek “Biz toplum olarak esasında sporu ve hareketi sağlatmamız lazım. Kalp hastası olmadan kalbimizi korumalıyız. Turnuvada da bir cerrah olarak cerrahların şampiyon olmasına da çaktırmadan sevindim.’’ dedi. Ayrıca Koşuyolu Ailesinin sadece Türkiye için değil dünyanın sayılı marka hastanelerinden biri olduğuna değinen MEMİŞOĞLU, “Binalar ve fiziki yapılar çok daha kolay esas onun içini oluşturacak ruhu ve kültürü oluşturmak önemlidir. Koşuyolu Ailesi bu kültüre sahip marka hastanelerimizden bir tanesidir. Bizde elimizden geldiği kadar sizin başarınız için size destek vermeye çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi sizler insanlarımıza hizmet ediyorsunuz biz yöneticiler de sizlere hizmet ediyoruz. Sizin daha iyi hizmet sunabilmeniz için biz yöneticiler elimizden geleni yapıyoruz.’’ sözlerini ifade etti.  1. Koşuyolu Ailesi Futbol Turnuvası Etkinliği’nin oluşturulmasına büyük destek veren Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Kaan KIRALİ, organizasyonunun birlik ve beraberlik duygusunun pekiştirdiğini vurgulayarak bu etkinliğin gelenekselleşeceği müjdesini Koşuyolu Ailesine verdi. 1. Koşuyolu Ailesi Futbol Turnuvası Etkinliği final karşılaşması ve kupa töreninde;  “En İyi Seyirci Ödülleri” Gültekin GEZİCİ ve Çelebi ALBAYRAK’a,  “En Centilmen Oyuncu Ödülü” Mustafa Onur GÖKÇEL’e, “En Yaşlı Ama En Genç Oyuncu Ödülü” Mehmet Emin SOLAK’a takdim edildi. Turnuva kapsamında en çok gol sayısı alan Mert KOÇALİ’ye “Gol Kralı Ödülü” Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Kaan KIRALİ tarafından verildi. Turnuvanın düzenlemesinde ve organizasyondaki olağanüstü gayretlerinden dolayı Hastanemiz İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Ömer ÇELİK’e “Teşekkür Plaketi” Kartal İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bekir Necati ŞİMŞEK tarafından sunuldu. Turnuva üçüncülük ödülü Biyoteknik Takımına 1. Bölge Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kürşat TİGEN, ikincilik ödülü Anjio Radyoloji Takımına 1. Bölge Kamu Hastaneleri Başkanı Öğretim Üyesi Dr. Ersin ŞİMŞEK, birincilik ödülü Ameliyathane Takımına İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal MEMİŞOĞLU tarafından takdim edildi. Futbol heyecanının doyasıya yaşandığı turnuvada derece alan takımların ve onların en büyük destekçileri olan taraftarlarının şölen havasındaki kutlamaları devam etti. Kupa töreni sonrası yeşil saha bu defa, coşkuyla söylenen şarkılara ve tezahüratlara sahne oldu.

"1. Koşuyolu Ailesi Futbol Turnuvası" final karşılaşması ve kupa töreni fotoğrafları için tıklayın...
“1. Koşuyolu Ailesi Futbol Turnuvası” hakkında tüm fotoğraflar, fikstür,puan durumu ve turnuva gazetesi için tıklayın...