T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas
Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Başhekim Yardımcıları


 

Dr. Aydın GÜLAY
Başhekim Yardımcısı
 

Özgeçmişi

01/01/1959 yılında Zonguldak ta doğdu. İlk, Orta ve lise öğrenimini Zonguldak ta tamamlayıp  1984 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp fakültesinden  mezun oldu.

Memuriyete 1984 Yılında Erzurum ili  İspir ilçesi Karataş köyünde sağlık ocağı  hekimi olarak başladı. Daha sonra Aşkale ilçesinde  sağlık ocağı hekimliği  ve sağlık grup başkanlığı, Ankara Bala ilçesinde  sağlık ocağı hekimliği, Ankara Keçiören ilçesinde sağlık ocağı hekimliği ve sağlık grup başkanlığı, Ankara il Sağlık müdürlüğünde müdür yardımcılığı görevlerini yaptı.

1995 yılında İstanbula tayin oldu. İstanbul Üsküdar İlçesi sağlık ocağı hekimliği, İstanbul İl sağlık müdürlüğünde müdür yardımcılığı, Zeynep Kamil hastanesinde  başhekim yardımcılığı, Üsküdar ilçesinde grup başkanlığı, İstanbul Üsküdar ilçesinde Esatpaşa halk sağlığı laboratuarında  da  laboratuar müdürlüğü,  Kartal ilçesinde  sağlık grup başkanlığı yaptı.

2004 yılında Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma hastanesinde başhekim yardımcısı olarak görevlendirildi. 2009 yılında  Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği Yüksek Lisansını tamamladı.

Halen sözleşmeli olarak Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başhekim yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 Uzm. Dr. Mehmet Emirhan IŞIK
Başhekim Yardımcısı
 

Özgeçmişi

1982 yılında Erzurum’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamladı. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu.

2007 yılında başladığı Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanlığını 2013 yılında bitirdi. Bayburt Devlet Hastanesinde 2013 yılında çalıştıktan sonra olarak Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine atandı.

2013 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İşletme Fakültesini bitirdi. 2016 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Adalet bölümüne halen devam etmektedir.

Aralık 2017’den beri Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başhekim yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 

 Op. Dr. Mehmet CAN
Başhekim Yardımcısı